KUK! šijete??? :-)

KUK! šijete??? 🙂

Tak co holky... kdo šije peněženku a kdo se mnou Beátu???

Si říkám, že vás v tom horku, musím trošku "probudit" ​​​​​​​

Elouš... na konci června už bude mít 4 měsíce - to to letí...


Evikmt
Evikmt

Napsat komentář

 1. no ta má kukadla …. pořád na ní musím koukat …. jsou všechny ty dětičky prostě zázrak 

 2. Já šiju, šiju, až se mě od strojů kouří, ale úplně jiné věci než klubové. A mrzí mě to, protože peněženka i kabelka jsou krásné a na dovolenou by se hodily, aspoň ta kabelka. Možná ji během června ještě stihnu a když ne, budu muset jet ještě na jednu dovolenou. ????

 3. No teda, 4 měsíce, to to letí. To bude za chvíli aktovka a pak hned taneční . Je kočička krásná.

  1
 4. Evi, jak to všechno zvládáš? 

  My byli dnes na kolech a teď jen kukám na videa, na žehlicím prkně látku a hledám něco na vnitřní. Ale pokračovat budu až zítra, dám se na kapsičky, ale s pruženkou na obě strany.

  Pěkný večer a dobrou noc 🙂

  1
 5. Evi, to jsou opravdu už 4 měsíce? To se mi snad jenom zdá … jako by to bylo včera 🙂 Ten čas taaak letí Elinka má krásný kukuč, je to šikulka.

  Já tedy nešiju, trápí mě to, ale nic s tím teď nenadělám

  1
 6. To je ale krásný kukuč. A jak princezna vyrostla. Nádherná. Já pracuji na kostkách cutio. Pak jsem byla odvolaná na seno, ale střih na Beátu mám už vytištěný.

  1
 7. Evi, ta je krásná ! Zrovna jdu stahovat videa a říkám si, kdopak to přišel na kontrolu švadlenek :-))) A čtyři měsíce? To už je vážně tak dlouho, ten čas neskutečně letí….jako by to bylo včera

  1
 8. Leni, díííky kiss no je celá po bráchovi – na ty dlouhý řasy, co po něm má, se prý chodily dívat sestřičky už v porodnici  

   

  1