slíbená háčkovaná

slíbená háčkovaná

Dostala jsem uháčkovaný vnější díl a jestli prý z toho udělám kabelku...

Potvora nenaškrobená, tahací, kroutící... horní řada je navíc samej oblouček - leželo mi to tu od podzimu, jak se mi do toho nechtělo.

Pořád mi nebylo jasný jak zajistit, aby se ty čtverce nehnuly a přitom se vyrovnaly a aby nedeformovaly vnitřek - nakonec jsem fáááák růčo přišila na vnější jednobarevný díl, podžehlený Sakonem snad každý sloupek.

Asi už je vám jasný, proč mi to tak trvalo :))

 


Evikmt
Evikmt

Napsat komentář

 1. Věřím, že uháčkovat to je daleko lehčí, než pak celé dodělat 🙂 Kdysi jsem měla podobnou, tak vím, o čem to je 🙂 Ale výsledek je moc podařený Mě se moc líbí ta provazová ucha, dávala jsem je sousedce k plážové tašce, kupovala jsem origoš, abych nemusela lepit ty kaplíky … že to jednak asi bude líp držet, když už je to hotové 🙂 … Ale omyl, včera mi volala, že se jí jedno ucho vyvlíklo, tak to stejně budu spravovat a lepit

 2. A teď jsem zjistila, že je tam foteček víc. Tak to teda byla prácička – ale stála za to.  Musí mít majitelka velkou radost.

 3. Vymakaná horní řada do obloučků, celá kabelka je luxusní  
   

  A vnitřní látka z kamenů vypadá moooc pěkně.

 4. Teda Evi, super.  Ty jseš kouzelnice. Řekla bych, že jsou to čtverce, takže bych se snažila je nahoře rovnat do roviny. Pak bych se vztekala, že se to pořád někde vlní,muchlá.  A Ty to elagantně natvaruješ do pravidelných obloučků!Ta vnitřní látka je taky úžasná. Já bych ji snad i nosila oboustranně s kapsičkama ven, podle toho co by se zrovna hodilo víc. (jen ten zip to neumožňuje otočit)

  1
 5. Evi, tak to je vážně krásná letní kabela. Háčkovat také umím a budu uvažovat, jestli něco takového také nespáchám. Opravdu nádherná.