slíbená háčkovaná

slíbená háčkovaná

Dostala jsem uháčkovaný vnější díl a jestli prý z toho udělám kabelku...

Potvora nenaškrobená, tahací, kroutící... horní řada je navíc samej oblouček - leželo mi to tu od podzimu, jak se mi do toho nechtělo.

Pořád mi nebylo jasný jak zajistit, aby se ty čtverce nehnuly a přitom se vyrovnaly a aby nedeformovaly vnitřek - nakonec jsem fáááák růčo přišila na vnější jednobarevný díl, podžehlený Sakonem snad každý sloupek.

Asi už je vám jasný, proč mi to tak trvalo :))

 


Evikmt
Evikmt

Napsat komentář

  1. Nádherná záležitost , jak píše Sarahh butiková záležitost, jen škoda, že butiky tohoto typu se většinou u nás moc neuživí, protože se všem pak zdá cena vysoká a nekupují a hlavně neocení ruční práci. Byla jsem překvapená kolik butiků s  hand made módou, doplňky je a funguje v Kodani. Věci jsou dražší, to ano, ale asi jsou v jejich kultuře na to zvyklí, mají rádi design. Škoda, mě by se to u nás taky líbilo.

  2. Tý jo, fakt krásná. Nikdy by mě nenapadlo, jak tenhle typ uch může vypadat elegantně. A jak si říkala, rozhodně nepárat, jestli jsi přišívala každý sloupek. Velmi povedený kousek!

  3. Evi, krásná taška, už jsem na ni koukala na fb. Jestli jsi ji celou růčo přišívala, tak klobouk dolů. 

  4. Tak ta je hustokrutopřísná! 🙂 Bych řekla že tolik práce si ten háčkovaný vnějšek ani nezasloužil – ale výsledek je luxusní – butiková záležitost. Jsi borka!