softshellky

softshellky

Kovářova kobyla, že... kraťasy na poslední chvíli :))

Ať nejsou stejný - jsem mu šila jedny "kalhotový" a druhý sportovní. Trošku přibral jak teď půlrok nemohl sportovat po onko operaci - ale na to, že mu je 72...

Jen se nechtěl fotit - "stávkoval" a došel ke mě v šíííleným "triku" :)))

Boční klínová kapsa (= to je ofíko správný název) je předšitá - můžete mrknout, že výpustky poctivě dělám - šev není vidět 😉 a kapsový průhmat by měl mít uzávěrky nahoře i dole - proti vytržení ze švu. Domácí švadlenky a amatéři na to dost často zapomínají - i takovou drobností se můžete samy posunout směrem k profíkům 😉 Uzávěrka i u záhybku - ten je ve středu PD a byl by složený v puku, kdyby tam byl.

Pasový límec je šitý stejně jako u zavinovačky = je natočené na videu.

jooo - ještě vymnuté rožky a výpustky v boční kapse ve švu na zip 😉

TEĎ MÁTE MOŽNOST VŠECHNY OMRKNOUT NA OPLÁTKU VY MĚ 😉


Evikmt
Evikmt

Napsat komentář

 1. Aji, my ty jeho km taky nechápem :)) ale zas lepší, když člověk sportuje, co to jde, než aby seděl v bačkorách u TV a byl z něj páprda :))
  Hani, lázeňský švihák si užívá v Třeboni…
  AnkaP – Blani, všití zipu do kalhot není vůůůbec složitý. U těch sportovních softshellek jsem zip nedělala a prej se mu to nelíbilo :)) když si ty švy rozpáře včetně obnitkováním – tak ho tam v pohodě došiju. Jsou 2 způsoby – kdy je překlad tzv. nákryt a podkryt přinechaný u PD nebo střižený zvlášť a předšitý – na to jak to vypadá složitě a profi, je to fakt jednoduché a logické šití – takže to v poho zvládnete. O co, že jo?? :-))
  Aminavavik – Hani, znám jen tzv. zimní softshell, co má naspod fleece a pak ten letní nebo jarní – ten je slabší a má naspod “namalovanou” síťovinu – tak nevím, který ti je – ani nevím, že je rozdíl jarní a letní 😉
  Jinak díky moc všem za reakci a všechny pochvaly 🙂

  3
 2. Evi, co dodat, profi práce, krása!!! To měl taťka radost, že se konešně dočkal kalhot, Že ano?

  2