Tři najednou – čepice s vrtulkou

Tři najednou - čepice s vrtulkou

První měla být pro mě, ale je mi malá (takže asi dárek nějakému dítěti s větší hlavou), materiál tak nepružil (french terry), druhá větší už je moje a třetí největší je pro manžela, divím se, že se mu líbí tato divočina. Barva je více tyrkys. Tak to aspoň v zimě trochu rozsvítíme.


alakala
alakala

Napsat komentář

  1. Evi, děkuji. Přesně jednodušší už to být nemůže , taky se řídim 4:4:3 ale z rubu to pořád nebylo ono, asi 30x jsem zkoušela až to nakonec sedlo. 

  2. Jééé… Ali, já se včera kochala a pak jsem odpadla po té dávce léčby. Jsem si myslela, že jsme hned pochválila – no asi jsem kochala, že mi už nezbyl prostor na psaní 

    Jsou úúúúžasnýýý!!!  set je skvělý a to prošití tam prostě patří. 

    Zlobil coverlock, jo??? Mě to přijde tak primitivní ten návlek nití, že si říkám, jak vůbec může stroj šít  teď ho mám teda schovaný, ale základ mám vždy 4-4-3 nebo tak nějak (3-3-4 je blbost) a pak jen max. lehce doladím spodní nit, aby nebyla volná nebo nestahovala. Ale většinou ani není potřeba nijak moc vrtat do napětí.

  3. Jo a jinak moje nervy s výměnou nitě v coverlocku, nějak jsem rozštelovala napětí nitě a nejmíň hodinu jsem navlékala a ladila. To už jsem mohla mít další tři čepice devil

    1