víkendová rychlovka

víkendová rychlovka

Už je Jonášek velkej (11) - přišel cestou ze školy a sám si došel domluvit, že by potřeboval novou (větší) vestu na lítačku. Tak jsme další dny byly spolu vybírat látku - takže si vybral vnější nepromokavý šusťák a vnitřní fleece - barvu jsme se ho snažily i s prodavačkou ukecat na jinou, ne tak tmavou, ale nedal se :))


Evikmt
Evikmt

Napsat komentář

  1. Jonášek je frajer! A vestičku s podzimem určitě zařaď, moje pokusy o zateplené, podšívané kousky byly vždycky tak nějak rozpačité, nikdy jsem neměla pocit že to v sobě doopravdy dobře sedí.

  2. Tak už můžu do komentáře přidat i detaily 😉

    Vestička je jednoduchá a rychlá – vlastně se šije úplně stejně jako je postup na tu fleecovou vestu, jen se navíc udělá montáž – sesadí se vnějšek a vnitřek a to je taky brnkačka. Postupů hotovení je spousta, vybrala jsem ten nejjednodušší s vychytávkami a fígly na první dobrou – mám natočené, tak vestičku můžeme časem zařadit – třeba na podzim 😉

    1
  3. Evičko, mohla by jsi do některé lekce přidat šití téhle vestičky, aby jsme se také naučily šít s vnější a vnitřní látkou. Moc se mi líbí. Díky, hezký den.