moje první tepláčky Motti

moje první tepláčky Motti

První foto jsem vložila špatně, je k nalezení v komentáři ke fotogalerii, kde o svých postřezích ze šití píši... Za mě to šlo téměř samo. No - bez Evičky by to samozřejmě nešlo.


IvaM
IvaM

Napsat komentář

 1. Holky, já se pro dnešek loučím, hezky jsme si pkecánkovaly a těším se na pátek. Pááá páá!

 2. Ano, modrá piditunička, taky si ji pamatuju. A já si koupila v Kossu úplet s šedými a růžovými kytičkami za pár kaček a při šití zjistila, že ze 2 metrů mám triko s dlouhým i triko s přinechaným ukávkem bezezbytku. A že mám bezodpadové šití ráda, doteď mám od každého vzoru trika dvě a úpletu kupuju 2 metry 😀

 3. Souhlasim s Ivou a už nic jineho ani psát nemusím. Starší sestra byla rychlejší a vše dokonale pochválila ????????

 4. Jojo, holky, hlavně že je na co vzpomínat! A hlavně že na dobré a užitečné se může vzpomínat! Na špatné člověk časem zapomene, ale na hezké věci ne. Takže je vidět, že to pro vás bylo příjemné a  užitečné. A to je fajn.

 5. Hahaha Irčo – tak to si pamatuju jak dnes :)))) všechny kafe v ruce, úča si jen tak mimochodem seděla u stroje a šila a mluvila a mluvila a vysvětlovala a ještě jsme u toho stihly probrat kdeco jinýho :)))) Kafe dopitý a triko hotový – ale mám pocit, že to byla pidi tunička modrá, že jo??? Měla tehdy Beátka cca 1 rok…

  Já obnitkovačku???? NIKDY!! a za 2 týdny už ti ležela doma na stole :)))))

  2
 6. Jééé… Ivi to se krásně čte, že jste tu spokojené – hned jsem tu pochvalu kopírovala i Evce 🙂
  No… opravy… naposledy se úča pěkně sekla rovnou při natáčení… všimly jste si toho, že video, které následuje a vysvětluju, kde jsem udělala chybu a vše okolo – že mluvím o hodně rychleji???
  To proto, že mi došlo, jakou jsem udělala dobrou botu a smála jsem se tu sama sobě :))) Jsem byla toho všeho ještě plná – tak to ze mě padalo jak z kulometu :))))
  Jak jsem říkávala ve škole : Není chyba tu chybu udělat = je chyba si ji nevšimnout nebo ji tam nechat a neopravit 😉

  Takže aspoň vidíte, že nejsem robot ani stroj, že i já se seknu – ale hned opravím a si piště, že si dám příště sáááákra pozor, aby se mi to už nestalo :))))

 7. Pod každé tvé slovo se podepíšu. Já byla před lety u Evky na kafe, ona nám u něj ukázala jak na triko a za dva týdny jsem si kupovala overlock. Připadalo mi to u ní najednou děsně jednoduché. Právě kvůli tomu jejímu PROTOŽE. Vnoučátka obšívám od hlavy k patě. Jen to focení vázne, odveze mi to vždycky dcera ještě "teplé" od stroje a fotky akorát slibuje.

  2
 8. Ira – no doufám, že co nejdřív. Původně jsem si koupila na tepláčky německý úplet a když jsem zhlédla videa, tak jsem znejistěla a řekla si, že nejdřív to musím na něčem vyzkoušet, kde to pokažení nebude tolik bolet. Teď s prvními zkušenostmi si troufnu i do  šití z dražšího a kvalitnějšího materiálu. Rady Evy jsou opravdu věcné, konkrétní, užitečné. Alespoň za mě můžu říct, že  členství v klubu mi nepřijde od věci, je smysluplné a vše tu má "hlavu a patu". Holkám organizátorkám patří  obrovské díky za to, že se  na nás dokonale připravují, svým projektům se opravdu věnují. To, co vytvoří a dále nabízí skvěle sedí, je přesné, nejsou žádné následné opravy apod. Dále mnoho užitečných rad, odkazů, nabídek… Já jsem zde spokojená jak želva 🙂

  6
 9. Jééé, tak to mě těší:-) Myslím, že to završí zakončení plánovanými červenými náplety. Pak teprve to bude ono, ale musela jsem se pochlubit, že nezahálím. 

 10. Ivi, jsi tu první s tepláčkama a ještě tak krásná látka a tak super dotuněný  – já jsem tu normálně po několikáté a čučím na monitor jako bych to měla vykoukat :)))