Výstava Fulnek

Výstava Fulnek

Fotila jsem jako divá, kdo bude chtít, mrkněte ke mně na blog.

https://miksulka3.blogspot.com/2018/06/vystava-ve-fulneku-2018.html


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

 1. Ali, má, už je chuděrka ošoupaná, jak moc je používaná, jezdím s ní i na kole:-)))  Asi už potřebuji novou, ale ne, dokud tahle nebude opravdu K.O.:-)))

 2. Fotky jsou opravdu pastva pro oči! Nad některými quilty se mi tajil dech … úúúžasné!

 3. Přesně mezi:-)))) Quilt ladil k mé tašce:-) Ale ne, tak to nebylo. Danka Hortová, jedna z pořadatelek, za mnou přišla a že i já bych měla mít foto:-)))

  1
 4. Ó, díky za zprostředkování "čumendy"! 🙂 Moc pěkné exponáty. Jo..a dotaz na okraj. Termínem "moje maličkost" nazýváš ten krásný modrý quilt, tu modrou tašku nebo tu šikulu mezi tím? 🙂

   

  1
 5. Fotky, ale hlavně quilty  jsou nádherné. Skláním se před všemi tvůrkyněmi těchto dek. Letos jsem se do Fulneku nedostala. Mrzí mě to, tak snad příští rok.

 6. Grobca – tomu nevěř. S přibývajícím věkem i čas rychleji letí. A nebo mi všechno nějak déle trvá? Tak nevím, kde je zakopanej pes

 7. Byla to nádhera… fotila jsem taky, ale nakonec, když jsem se podívala k Mikšulce na blog, tak jsem taky zjistila, že mi spousta quiltů unikla …. můžu se dívat stále dokola ….. a pořád se mi zdá, že vidím něco nového….. (ale jak vždycky říkám, to může být už i věkem .. )

 8. Výstava je krásná. Každý rok se chystám a zatím to nevyšlo. Mám takový pocit, že v důchodu to snad zvládnu (což by mělo být asi za 4 roky).

 9. díky za krásné fotky  byla jsem tam, ale stále nacházím detaily, kterých jsem si nevšimla 

 10. Já byla nadšená, moc jsem se těšila na tu krásu!!! A když jsem koukala na všechna quiltování, šla jsem do kolen, to byl mazec!!!