Letní tvoření

Letní tvoření

Venku je takové horko, že radši sedím doma u stroje. Trochu jsem pohnula s kartami do quiet booku. A taky jeden obal na knihu, vím, žádný zázrak, ale je to pro takovou akurátní paní, musí být jednoduchý a elegantní. Tak snad je ????


Jarmila
Jarmila

Napsat komentář

 1. Zdravím, děvčata a zvlášť Jarmilko. Toto je taková krása. Pořád jsem se chystala, že Kubíčkovi ušiji Quiet book /doufám, že to píšu dobře 🙂 ). A zatím jsem to vůbec nestihla. Ale toto je fakt úžasný

   

 2. Tuze krásné hračičkování, vím, co je za tím piplavé práce, takže smekám hluboce. 

  Vede u mě šnek.

 3. Všechny listy připravené do knihy jsou nádherné. Samé bezva nápady. A obal je taky luxusní. 

 4. Jaruš nádhera, ty karty jsou super .

  Já bojuju s knihou, tak snad to dokončím do konce prázdnin.

 5. Jarčo, ty karty jsou mazec!!!  obdivuju ty nápady a preciznost… a obal naprosto elegantní – koženka mě dostala 

  A vůbec.. tady mám 24,5 st., krásný chládek a přesto jsem pozalívala těch 80 kytek po baráku a byla tak splavená, že jsem nebyla schopná dělat vůůůbec nic – jen stát pod chladnou sprchou. Takže za to tvoření další 

 6. Takově vedro a ty máš ještě takové krásné nápady. Ten obal je nádhernej, po tom by sáhlo 20 rukou z deseti lidiček . A ta mramorová látka mi teď vrtá hlavou. Ta je u Eviny v BŠ, viď?

  A u nás prší, už to bylo hrozný. V baráku dole 33 a nehoŕe 45. 

 7. Jaruš, karty jsou úžasné! Ta zvířátka máš krásně vymazlená A obal na knihu je opravdu elegantní, hezky jsi to sladila.

 8. Ahoj, ten obal na knihu je bozi. Moc elegantne zvolena kombinace. A stranky do knizecky – super 🙂

 9. … obal je parádní, určitě se bude líbit. Ovšem obrázky do quiel booku jsou naprosto úžasné, hned bych si šla hrát ???? nádhera ????

   

  1