Lola

Lola

Vše začalo po srazu v Moravské Třebové. S Janou JaGou jsme si na naše tašky začaly připravovat díly. A mě se pak projevila lenora, u Evky se ozvalo její tělíčko, které začalo stávkovat, takže jsem došití nechala na čas po srazu a dovolené. A stalo se, tady je má Lola a pár kapesníčkovníků ze zbytků:-)


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

 1. Miluško, jediným profíkem byla Evka:-)))) My ostatní se řídily pokyny, to jsi do toho měla jít s námi:-) A ty tvoje tašky byly nádherné!!!! Takže příště se do toho vrhni s námi rovnou:-))))

 2. Holky, díky:-)

  Já tu spotřebu nějak moc neřešila. Kdyby došly kytičky, boky by byly růžové. Ono se to dá vždy nějak vykoumat. A ráda kombinuji látky. Dražší ven, levnější dovnitř, bylo by mi líto dávat Bellus růžovou do interiéru. Ona sice nevypadá, ale v reálu je zajímavá a na omak pevnější.

 3. Dobrý večer , Ja som začiatočník a chystam sa na lolu tak o dva týždne ale stale neviem z akej latky sa rozhodnuť a to preto že mam z každej možnej latky doma meter max.  a potom menej . Rozmýšlala som či môžem použiť na tu lolu 3 rôzne latky  a Vaša lola mi dala odpoved že ano môžem. Je peknučká vydarená…

 4. … parádní Lola, já si na ni vezla látky i stroj do MT ale raději jsem pozorovala profesionály v akci ????????

   

 5. Jani, však já čekala na ta vedra, kdy na mě přijde lenora a nebude se mi doma chtít makat:-)))) Tak se šlo šít:-))))

  Evi, to jsem kupovala přes tebe snad po pěti metrech na Marině, když jsi dělala ty obr hromadné objednávky a neměla pak kde spát:-))))))

   

 6. wauuu… ta se teda vyloupla 

  Týýýýjooo… a té kostkované jsem měla doma dooost desítek metrů, než jsem je všechny nabalíčkovala a rozeslala  je skvělý, že z ní pořád šijete 

 7. Hani, je nádherná. Ta moje je pořád nedošitá. Co jsem nestihla v MT, to do teď není.